Bowdengirl Bowdengirl
  • 21-10-2015
  • Mathematics
contestada

It costs the factory $4 to make each part A. About how much does it cost to make part A each month? ( part A is 234 )

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 21-10-2015
if i am understanding this problem how you wrote it you anwser is $936.000
Answer Link

Otras preguntas

-4x -2(8x =1)=-(2x - 10)
Most photosynthesis occurs in the ____________________ of the plant. a. stem c. seeds b. leaves d. roots
True or False. A conference of nations was brought together in 1944 to create institutions that would ensure there would be no more world wars.
Which civilization most influenced the style of Russian architecture
What helped fuel the industrial revolution in britain
Scientists use __________ waves to find an earthquake's epicenter. a. body B. surface C. Love D. core
What is the difference between Boxer and Clover? A Boxer is an independent thinker, while Clover accepts everything she it told without question. B Boxer is res
Given 11 players, each unit (box or whisker) has the same number of players. a. True b. False
Write down five numbers that have a mean of 10 and a range of 10 Thank you :)
Which of the following statements is true? Biomass is a completely clean fuel. It doesn't release any harmful chemicals. Wind energy is converted into transport