DerpyCena DerpyCena 23-02-2017 Mathematics contestada Joe paid x dollars for a pair of jeans. Dennis bought the same pair of jeans for 3 times as Joe. If they paid a total of $84 for the 2 pairs, how much did each spend on their jeans? Please help!!!!