Sourkidd808
Sourkidd808 Sourkidd808
  • 25-11-2021
  • Mathematics
contestada

I can't really what he did wrong (please don't just take my points)

I cant really what he did wrong please dont just take my points class=

Respuesta :

ratedgibbon216 ratedgibbon216
  • 25-11-2021

Answer:

Each sandwiches costs $7

Step-by-step explanation:

Answer Link
greentallman3
greentallman3 greentallman3
  • 25-11-2021
Both cost 94$ explaination: add both costs and then you get your sum
Answer Link

Otras preguntas

A zone reconnaissance involves a directed effort to obtain detailed information on all routes, obstacles, terrain, enemy forces, or specific civil consideration
According to Schlosser, this counterclaim is flawed because fast-food workers refuse to unionize. the fast-food industry's stance on benefits suggests it does n
Consider the square spinner shown and assume all sections are the same size. 17 3 11 N An experiment consists of spinning the spinner one time. a. How many poss
A circle has a circumference of. 153..86 units . What is the radius of the circle ???
Where did factorization begin
Eric owns and operates the Hot Ham food truck. The expression 3.25b+2h gives the cost of b burgers and h hot dogs.
Karen planted an herb garden in her back yard. This year, she planted 1 2 of her garden with chives, 1 4 with oregano, and 1 8 with parsley. What portion of the
HOW MANY MUSLIMS OR PEOPLE OF COLOR HAVE BEEN RACIALLY PROFILED SINCE 9/11??
find the coordinates of n after a 90 degrees clockwise rotation around the origin
Wire is used to attach a battery to a penny and is then used to light a small light bulb. The light bulb is lit due to which of the following? Question 10 optio