Justin bought 5 pounds of fish for $20. At that rate, how many pounds can he buy for $507
How many pounds can he buy for $442 How many pounds can he buy for $46? What is the
unit rate?

Respuesta :

Answer:

$80 - $35.24 = $44.76

Step-by-step explanation: