Mahooby45
Mahooby45 Mahooby45
  • 25-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plzzzz answer fast......​

Plzzzz answer fast class=

Respuesta :

bhubandan999
bhubandan999 bhubandan999
  • 25-04-2021

Answer:

I think b no is the answer. I am very sorry if it is wrong answer.

Answer Link

Otras preguntas

A 4-gallon jug of milk costs $5.60. At what price should a 1/2 "-gallon" jug be sold for unit rate for both containers to be the same
Would you mind helping me please? Maybe hurry a tiny bit Thank you
Why are there only 27 amendments
What is 10 to the 3rd power
What is 2( 1/5 m - 2/5) + 3/5 pls help me.
A boy is sitting in the passenger side of a van with the window rolled down. As another car drives by he can hear really loud music coming from the radio inside
factiorize; y*2-4,is the question​
please help me this question right now​
(16 to the power of x) +3 = 4 to the power of (x+1) solve the equation​
What is the value of y?