renata14ar renata14ar
  • 21-04-2021
  • Mathematics
contestada

Answer someone please and I’ll give them points

Answer someone please and Ill give them points class=

Respuesta :

PinkPotato3
PinkPotato3 PinkPotato3
  • 21-04-2021
IM pertty Sure its D
Answer Link

Otras preguntas

A package of 3 pairs of insulated Gloves costs ​$26.67. What is the unit price of the pairs of gloves
Brainly is dead today... lol
work done by a gravitational force by lowering the bucket into the well is
An unknown compound has the following chemical formula: where stands for a whole number. Measurements also show that a certain sample of the unknown compound co
How did the Anti-Federalists voice their objections to the “Federalist Papers”? They took over newspapers to make sure their voices were heard. They wrote essay
find the measure of the line segment RB​
List the things you produce for trade in abundance and why and the things you need to trade for and why.
cirrhosis is a disease of lungs. True or False.​
Where did Napoleon abandon his troops?
I’M DESPERATE PLZ HELP!! 40 POINTS!! A 0.5 kg hockey puck slides across the ice starting with a velocity of 5 m/s. The puck slides and slows for 100 meters unde