anthonyt64
anthonyt64 anthonyt64
  • 24-03-2021
  • Mathematics
contestada

need help with this one

need help with this one class=

Respuesta :

hazenesteban979
hazenesteban979 hazenesteban979
  • 24-03-2021

Answer:

The cost is $4.23

Step-by-step explanation:

Add $2.15 plus 0.69 plus $1.39 and you will get your anwser.

Answer Link

Otras preguntas

is 52634275309 in standard form?
why do single issue parties tend to be short lived
what is the answer to -12(k+4)=60
in a direct democracy who votes on government policy
What is made up of quantities and the operations performed on them?
Use era, period, and epoch in the same sentence.
Find the number of times a heart beats in 2 minutes if it beats 576 times in 8 minutes.
effect of brownout to the student
Elsa knows that for every bushel of apples she sells she earns $9 and for every basket of pears she earns $11. She uses the expression 9a + 11p to keep track of
What is 5/9 multiplied by 4 1/2