amy6086 amy6086
  • 23-03-2020
  • Mathematics
contestada

Maureen spent $34.05 on 3 fancy pens. How much did each pen cost

Respuesta :

allisherm04
allisherm04 allisherm04
  • 23-03-2020
34.05 divided by 3 is 11.35
Answer Link
ecuevas911
ecuevas911 ecuevas911
  • 23-03-2020

Answer:

the answer is 11.35 you just need to divide to get that answer

Answer Link

Otras preguntas

How did religion impact the culture and daily lives of the byzantine empire
the social and economic system which can be applied to both spanish haciendas and the plantations of the british southern colonies can be considered a. pluralis
If the world pulls down on an apple, what is the reaction force? Explain.
Read the excerpt below from the poem "Exile" by Julia Alvarez and answer the question that follows. She couldn’t tell, though, until . . . until we got ther
_________________ ganó un premio para la música de este película. La guionista El actor El productor El compositor NextReset
What do elements in the same group or family have in common?
What kind of classes do i take in high school to prepare for acupuncture career?
Write -3/16 , 7/4, -3,8 in order from least to greatest
In the past, agriculture work was completed by
what is square root of 4n^5 expressed in simplified form