​Advantage, Inc., a tennis equipment​ manufacturer, has variable costs of $ 0.60 per unit of product. In​ August, the volume of production was 27,000 ​units, and units sold were 20,300. The total production costs incurred were $ 31,000. What are the fixed costs per​ month?