gabrielskaggs1 gabrielskaggs1
  • 21-09-2022
  • Mathematics
contestada

One month, a homeowner used 150 units of gas and 520 units of electric for a total cost of $84.20. The
next month, 210 units of gas
405 units of electric were used for a total cost of $82.35. Find the
cost per unit of gas and electric.

Respuesta :

Otras preguntas

This question has been answered, thank you so much for trying to help ^^
what is the molarity of Li in a solution that contains of 46.552ppm lithium ferrocyanide Li3fe(cn)6
Hello I am AnjaliI am going to send some ideas on save EnvironmentNow in image I had made this all Those who are nature Lover So I request to all use plastic bo
What does Estes Kefauver mean when he says the electoral college is a "loaded pistol aimed at our system of government"?
I need help for the 9th one pleaseeee
Please HELP!!!! Click the links to open the resources below. These resources will help you complete the assignment. Once you have created your file(s) and are
PLEASE HELP ASAP!!!!!
last-born children often have little responsitily
1. Tama o Mali. Isulat sa patlang ang wastong sagot kung mali ang salitang may salungguhit. 1. Itinuturing ang Epic of Galgemesh bilang kauna-unahang akdang pam
roq-sbam-yiq come guys fast ok ok I will waiting​